baseny iwo
Baseny

Profesjonalne zadaszenia basenów

Basen w ogrodzie, dostępny nie tylko latem, ale aż od wiosny do jesieni? Tak! To możliwe dzięki innowacyjnym systemom zadaszeń basenowych, które sprawią, że wodna zabawa będzie jeszcze przyjemniejsza.

Nasza firma oferuje nowoczesne rozwiązania w postaci zadaszeń basenów, dzięki którym korzystanie z wodnych atrakcji w otoczeniu domu lub w hotelu będzie możliwe nawet wtedy, gdy pada deszcz lub wieje silny wiatr. Na zamówienie tworzymy wysokiej klasy konstrukcje ochronne w 100% dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów, a także do specyfikacji technicznej posiadanych przez nich basenów. W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i solidne materiały. Oferujemy rozwiązania firmy ALUTHERM Sp. z o.o., która jest jednym z najstarszych krajowych producentów zadaszeń teleskopowych basenów, wanien SPA oraz tarasów.

Realizacje na najwyższym poziomie

Zaawansowanie techniczne, niezawodność, a także estetyczny, opływowy design naszych realizacji sprawia, że proponowane przez nas zadaszenia basenów stanowią rozwiązana, które spełniają wszelkie oczekiwania klientów. Oprócz wspomnianych już zadaszeń oferujemy również tworzenie ogrodów zimowych, werand, a także kompleksową budowę basenów prywatnych oraz hotelowych od podstaw. Dostarczamy też wiele akcesoriów.

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych realizacji. Aby zapewnić klientom zadowolenie z wykonanego projektu oraz poczucie komfortu, oferujemy aż 15 lat gwarancji na materiały i oddajemy do ich dyspozycji kompleksową sieć serwisową, która szybko i rzetelnie usunie wszelkie pojawiające się nieprawidłowości. To jedna z najlepszych ofert gwarancyjno-serwisowych na rynku! Wszystko po to, aby spełnić oczekiwania naszych klientów.

Zalety

Zadaszenie basenu to dodatkowa konstrukcja, na budowę której trzeba przeznaczyć i czas i środki finansowej, jednakże inwestycja ta w dłuższej perspektywie czasu zwraca się z nawiązką, między innymi dzięki licznym zaletom, wśród których warto wymienić: możliwość korzystania z basenu w okresie od wiosny do jesieni wykorzystanie ciepła promieniowania słonecznego, wychwytywania dodatkowego ogrzewania wody zmniejszenie kosztów ogrzewania wody; ograniczenie utraty ciepła łatwiejsze i mniej czasochłonne utrzymanie basenu zmniejszenie ilości substancji chemicznych dozowanych do wody w celu utrzymania jej jakości rzadsza konieczność kontrolowania stanu wody ochrona skóry przed nowotworami i uszkodzeniami naskórka spowodowanymi szkodliwym działaniem promieniu UV przez zastosowanie do produkcji zadaszenia basenu tworzywa zwanego poliwęglanem ograniczenie szkód w basenie powstających w okresie zimowym zabezpieczenie dzieci oraz zwierząt domowych przed wpadnięciem do basenu możliwość łatwego i szybkiego zsunięcia zadaszenia w każdym czasie
Zapraszamy!

Poniżej prezentujemy pełną ofertę naszych innowacyjnych rozwiązań w zakresie proponowanych zadaszeń basenów, które niezależnie od rozmiaru i modelu, łączy staranność wykonania, niezawodność i funkcjonalność.

linia neo

NEO™ to linia nowoczesnych, funkcjonalnych i estetycznych zadaszeń basenowych łączących w sobie piękny, owalny design z bezpieczeństwem i wygodą użytkowania. Rozwiązania z tej linii zapewniają użytkownikowi możliwość swobodnego pływania nawet wtedy, kiedy na zewnątrz panują niekorzystne warunki atmosferyczne. Są to projekty, które bardzo dobrze komponują się z naturalną aranżacją ogrodu. Dodatkowo – zainstalowany w zdecydowanej większości modeli system EASY-UP zapewnia łatwość obsługi i pozwala uniknąć konieczności niekomfortowego pochylania się podczas otwierania/zamykania zadaszenia.

Dowiedz się więcej

linia niska

Oferowana przez naszą firmę Linia Niska zadaszeń basenowych została stworzona, aby dostarczyć eleganckie, dyskretne i minimalistyczne rozwiązania ochronne, które nie zdominują całej aranżacji ogrodu. Zadaszenia basenów dostępne w tej kategorii, zgodnie z nazwą tworzą niskie konstrukcje gwarantujące komfort swobodnego korzystania z basenu w okresie od wiosny do jesieni, nawet wówczas, gdy na zewnątrz panują niekorzystne warunki atmosferyczne. Funkcjonalność, estetyka, słowem – zadaszenie basenu godne polecenia. Zapraszamy.

Dowiedz się więcej

linia średnia

Linia Średnia to praktyczne i estetyczne rozwiązania, które gwarantują nie tylko komfortowe pływanie, ale też swobodne przemieszczanie się w przestrzeni, gdzie konstrukcja zadaszenia jest najwyższa. Zadaszenia basenów dostępne w tej linii świetnie sprawdzają się w przypadku, gdy klientowi zależy na realizacji, która nie przesłaniałaby zbytnio panoramy ogrodu. Linia średnia stanowi doskonały kompromis pomiędzy wygodnym zadaszeniem basenowym i estetyczną, dyskretną aranżacją przestrzenną. System przesuwny pozwala na wygodne przemieszczanie poszczególnych elementów w dowolnym kierunku, zaś jeżeli prowadnice są odpowiednio długie, możliwe jest całkowite teleskopowe odsłonięcie tafli basenu.

Dowiedz się więcej

linia wysoka

Linia Wysoka to komfortowe i niezwykle prestiżowe rozwiązanie, w którym eleganckie szklane panele tworzą nad basenem delikatną i przestronną przestrzeń, pozwalającą na swobodne przemieszczanie się. Poszczególne segmenty konstrukcji zadaszenia mogą być przesuwane w obu kierunkach wzdłuż basenu, a jeżeli prowadnice są wystarczająco długie – basen może być w całości odsłaniany teleskopowo, na przykład w upalne dni. Całość realizacji może pełnić funkcję nowoczesnej altany, doskonałej do wypoczynku i przechowywania mebli ogrodowych. Tak skonstruowane zadaszenie basenu może posłużyć również jako bezpieczna przestrzeń magazynowa, zabezpieczająca przed oddziaływaniem wiatru i deszczu. Elementy konstrukcyjne wykonane są z profili aluminiowych, z możliwością zastosowania profili imitujących drewno, co daje szczególnie atrakcyjny efekt, taki, jak na przykład w przypadku modeli LAGUNA, Olympic oraz Tropea.

Dowiedz się więcej

zadaszenia wanien spa

Nasza firma dostarcza nie tylko profesjonalne osłony basenów, ale także estetyczne i funkcjonalne zadaszenia wanien SPA, dzięki którym można korzystać ze wspaniałych zabiegów wodnych zarówno latem, jak i przez cały okres wiosenny i jesienny, niezależnie od warunków atmosferycznych. W konstrukcjach tych panele tworzą przestronną przestrzeń pozwalającą na swobodne poruszanie się. Możliwe jest wygodne przesuwanie każdego z segmentów, a przy odpowiednio długich prowadnicach – także całego zadaszenia. Profile aluminiowe mogą imitować drewno, co dodaje całej konstrukcji elegancji (np. projekty Tropea, Olympic czy LAGUNA).

zadaszenie tarasu

Dostarczane przez nas panele mogą posłużyć do skonstruowania niezwykle atrakcyjnych estetycznie, funkcjonalnych i modnych tarasów przydomowych. Przesuwne elementy konstrukcyjne doskonale sprawdzą się jako ściany nowoczesnej altany, która może się stać miejscem spotkań rodziny i przyjaciół. Doskonała jakość elementów oraz ich staranne wykonanie gwarantują praktyczny, futurystyczny styl, a ich szczelność oraz nieprzepuszczalność dla deszczu i wiatru sprawia, że może to być bezpieczna przestrzeń magazynowa. Oferujemy zróżnicowane wzory tarasów oraz możliwość zastosowania do ich budowy profili aluminiowych imitujących drewno. Zapewniamy innowacyjne, atrakcyjne rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów oraz do zabudowy budynku. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!