baseny iwo
Baseny

Kompleksowe projektowanie i budowa basenów

Szukasz rzetelnego wykonawcy na budowę basenu? Właśnie znalazłeś najlepszą firmę! Oferujemy kompleksowe projektowanie, zakładanie oraz remonty basenów dla klientów indywidualnych i biznesowych. Budujemy baseny przydomowe, hotelowe, wewnętrzne, a także kąpielowe baseny w miejscach użyteczności publicznej. Prowadzimy także sprzedaż gotowych basenów. Lata doświadczenia, ponad 200 wykonanych realizacji oraz wszechstronne, komfortowe wsparcie techniczno-doradcze to gwarancja Twojego zadowolenia z otrzymanej usługi.

Szybka, rzetelna i tania realizacja zlecenia!

Nasza firma znajduje się na terenie miasta Poznań, jednak usługi realizujemy w całym kraju. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Projektowanie basenów, ich budowa i technika basenowa nie mają przed nami tajemnic. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, kompleksowo analizując zlecenie pod kątem jego oczekiwań, warunków lokalowo-przestrzennych oraz dostępnego budżetu. Zawsze staramy się zaproponować najlepsze rozwiązanie. Dokładamy również wszelkich starań, aby budowa basenu przebiegła sprawnie i bez komplikacji. W zadaniu tym pomaga nam wiedza inżynierska oraz dobrze znana technika basenowa. Budując baseny przydomowe w różnych warunkach przestrzennych, zyskaliśmy cenne doświadczenia dzięki czemu budowa basenu to zagadnienie, na temat którego wiemy niemal wszystko. W celu uzyskania szczegółowych informacji, a także bezpłatnej niezobowiązującej wyceny basenu, prosimy o kontakt przez nasz formularz kontaktowy lub adres e-mail.

Baseny ogrodowe

Basen we własnym ogrodzie? To możliwe i naprawdę dostępne dla każdego! Z naszą firmą stworzysz w otoczeniu domu przyjazną oazę spokoju doskonałą do komfortowego wypoczynku w upalne dni, a jeśli zdecydujesz się również na zadaszenie, będziesz mógł korzystać z basenu przez cały rok! Dostarczamy doskonałej klasy baseny przydomowe wykonane ze stali i laminatu. Posiadamy w ofercie francuskie modele basenów Magilane oraz Jean Desjoyaux. Oferujemy kompleksową instalację i wykończenie zamontowanej realizacji w ciągu zaledwie 7 dni. Wykonaliśmy już ponad 200 tego typu zleceń!

Dowiedz się więcej

Baseny wewnętrzne

Marzysz o basenie we własnym domu, rodem z amerykańskich filmów? Dziś taka inwestycja to nie luksus i może sobie na nią pozwolić naprawdę każdy, szczególnie korzystając z niezwykle atrakcyjnej oferty naszej firmy w tym zakresie. Kompleksowo i rzetelnie budujemy baseny wewnętrzne w pełni dostosowane do oczekiwań klientów i doskonale wkomponowane w architekturę budynku, którego wartość automatycznie wzrasta. Skontaktuj się z naszym konsultantem i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić. Basen w domu to naprawdę atrakcyjne i przynoszące wiele korzyści rozwiązanie.

Dowiedz się więcej

Baseny hotelowe

Nasza firma to kompetentny partner inwestycyjny dla hoteli, pensjonatów, gospodarstw agroturystycznych oraz innych obiektów, w których planowana jest budowa basenu. Szybko i w korzystnej cenie wykonujemy projekt, a także całościową realizację inwestycji, jaką jest budowa profesjonalnego basenu. Skontaktuj się z nami, zleć nam budowę basenu i podnieś atrakcyjność swojego ośrodka!

Dowiedz się więcej

Foliowanie basenów

Nasza firma zapewnia kompleksową budowę basenów od podstaw, a także świadczy rzetelne usługi foliowania oraz adaptacji w przypadku, gdy klient posiada już nieckę basenową. Nasza oferta, dzięki posiadanej wiedzy i zaawansowanej technice basenowej jest niezmiennie profesjonalna i konkurencyjna cenowo. Zapraszamy!

Dowiedz się więcej

Renowacje basenów

Budowa i serwis basenów to nie jedyny zakres naszej działalności. Oferujemy szybką, rzetelną i kompleksową renowację basenów prywatnych, hotelowych, publicznych i nie tylko. Nasz zespół tworzą odnawiający baseny, tworzą świetnie wykwalifikowani, doświadczeni pracownicy, którzy dołożą wszelkich starań, aby dostarczyć Ci niezawodne usługi na najwyższym poziomie i solidnie oraz trwale odnowić Twój basen. Technika basenowa i środki chemiczne, jakie stosujemy do pielęgnacji basenu pomogą utrzymać go w nienagannej kondycji przez długi czas.